Moderné tienenie rodinných domov, ktoré vás uchráni pred slnečnými lúčmi

Hobby & bydlení

Leto sa nám už síce skončilo, no myslieť naň môžeme už teraz. Vzhľadom na to, že letá bývajú u nás v posledných rokoch extrémne horúce, je pochopiteľné, že hľadáme spôsob, ako chrániť interiér pred slnečnými lúčmi, ktoré extrémne prehrievajú interiérový priestor.

Ak si práve teraz plánujete spraviť prieskum v tieniacej technike, dve známe a veľmi obľúbené vám predstavíme bližšie. Sú vhodné do rodinných domov a spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších klientov.

Screenové rolety

Najmodernejší spôsob tienenia predstavujú screenové rolety. Pôvodne sa využívali ako efektívne tienenie výkladov a veľkých sklenených plôch v obchodných prevádzkach. Vzhľadom na to, že interiérové trendy sa menia a viacerí architekti zakomponovávajú do návrhu rodinných domov aj čoraz viac sklenených plôch, bolo potrebné nájsť spoľahlivé tienenie, ktoré dokáže chrániť interiér pred priamym slnečným žiarením vtedy, keď to majiteľ potrebuje. Vysoká efektivita tienenia z nich robí kvalitný produkt, čiže kvalitné moderné tienenie, ktoré oceníte aj po rokoch od inštalácie.

Ak by ste chceli kvalitné a moderné tienenie rodinných domov, nakupujte moderné screenové rolety od kvalitných výrobcov, ktoré vám predajú kvalitný nadčasový výrobok. Toto moderné tienenie zachováva presvetlenie interiéru a zároveň vám umožňuje vetrať, aj keď máte tieto rolety zatiahnuté. Prehrievanie interiérových priestorov bude v budúcnosti veľkým problémom. Môžete to však vyriešiť práve novými screenovými roletami.

Pergoly – exteriérové obývačky, ktoré budete chcieť mať aj vy

Ak sú súčasťou vášho rodinného domu viaceré presklené plochy, bola by škoda, keby ste nevytvorili prelínanie exteriéru s interiérom práve vytvorením terasových priestorov, ktoré budú súčasťou rodinného domu. Aby ste si však takúto exteriérovú obývačku mohli do sýtosti užívať, budete potrebovať kvalitné tienenie, ktoré vás v lete ochráni pred slnkom a v chladnejšom ročnom období pred dažďom a vetrom. Kvalitným tienením týchto priestorov môžu byť aj stabilné pergoly. Jedná sa o moderné tienenie, ktoré vám pomôže splniť si sen o exteriérovej obývačke.

Na výber máte z hliníkovej a drevenej pergoly. Obe sú kvalitné, nadčasové a dokonale pasujú k architektúre moderných domov.