Vyberte si výhodné zariadenie do vašej kúpeľne

Hobby & bydlení

Majitelia malých či veľkých kúpeľní sa môžu tešiť na skvelé doplnky, ktoré im ušetria miesto a schovajú čo vidieť netreba. Zároveň sa do popredia dostávajú výrazné a do detailu prepracované sprchové sety a batérie, ktoré vás určite nenechajú chladnými.

Funkčná a jedinečná kúpeľňa

Potrebujete reprezentatívny priestor pre hygienu, ktorý nebude stáť veľa peňazí? Stačí, ak si presne rozmyslíte, čo potrebujete, spíšete si to a zadáte vaše preferencie. Na webových portáloch môžete prelistovať množstvo užitočných stránok, ktoré ponúkajú pomocníkov do kúpeľne, ktoré za málo peňazí splnia svoj účel. Napr. také úložné košíky v policiach alebo kúpeľňových skrinkách hravo udržia poriadok. Výrobky z prírodných materiálov dodajú kúpeľni dušu a svetlé obklady ju opticky zväčšia. Sprchový kút alebo sprchová zástena šetria miestom a spolu so štýlovými sprchovými batériami dotvoria jedinečnosť priestoru. Nezabudnite na potrebný kúpeľňový sortiment, ktorý bude ladiť s celkovým vzhľadom vašej kúpeľne. Dizajn kúpeľne by mal byť vzdušný, pôsobiť dojmom čistoty a relaxu.

Zariadenie kúpeľne

Viac menej kúpeľňový nábytok vás nemusí vyjsť draho. Ak máte vytvorený návrh kúpeľne a viete čo do nej potrebujete dostať, nebudete potom kupovať zbytočnosti. V rámci menšej kúpeľne je veľmi dobrým riešením práve využitie každého centimetra v nej prostredníctvom skvele riešeného úložného systému. Ten môžete umiestniť na jednu stranu a na tú druhú vybudujete rohovú zástenu s príslušenstvom, ako sú sprchové sety, háčiky na uteráky, kôš, police na kozmetiku. V centre kúpeľne by mohlo byť krásne umývadlo s úložným priestorom pod ním a osvetleným zrkadlom nad ním. Za zrkadlom môže byť umiestnená skrinka s často používanými pomôckami. Ak máte v kúpeľni okno, môžete na parapet umiestniť vlhkomilnú izbovú rastlinu, ako napr. papraď alebo brečtan.