Bambusové deky: správna voľba pre novorodencov a deti

Ostatní

Bambusové detské deky sú žiadané, pretože sú šetrné k detskej pokožke. Bambusové detské deky sú priedušné, hrejivé a neskutočne jemné. Vďaka termoregulačným vlastnostiam bambusu sa stane základným odevom pre vaše dieťa kedykoľvek počas roka.

Bambusová deka je skutočne výnimočná. Bambus má mnohé výhody:

Bambus rastie prirodzene bez potreby pesticídov.

Je 3-krát antibakteriálnejší ako bavlna.

Jeho jemnosť je podobná jemnosti kašmíru, ideálna pre kojencov

Absorpčnejší ako bavlna, takže rýchlo a účinne odstraňuje vlhkosť z pokožky

Hypoalergénny, a preto sa veľmi odporúča pre veľmi citlivú pokožku, ako je novorodenecká.

Ľahko sa umýva a je odolný.

Bambusové deky sa jednoducho udržiavajú aj bez použitia chemických prostriedkov. Vzhľadovo sa deka podobá hodvábu a je veľmi jemná a ľahká na dotyk. Ma pritom dobrú priepustnosť a nekrčí sa.

Bambus je prírodná, biologicky odbúrateľná a antibakteriálna rastlina, jeden z najviac obnoviteľných a nevyčerpateľných prírodných zdrojov na planéte . Je ekologická, pretože rastie a darí sa jej bez hnojív, pesticídov a bez akýchkoľvek chemických prísad. Rast za normálnych podmienok je veľmi rýchly a za 4 alebo 5 rokov je zrelý. Okrem toho produkuje o 35% viac kyslíka ako stromy pre rovnakú obrábanú plochu a absorbuje 5-krát viac toxických plynov, ktoré spôsobujú skleníkový efekt.

Používanie bambusovej deky má teraz veľa výhod – od tých praktických pre vaše dieťa až po trvalú ekologickú udržateľnosť.