Hľadáte špičkové a inovatívne kovanie pre vašu kuchyňu?

Ostatní

Nábytkové kovanie tvorí neoddeliteľnú časť rôzneho nábytku. A nielen to. Nábytkové kovanie priamo vplýva na používanie nábytku a tak by sme jeho výber rozhodne nemali brať na ľahkú váhu.

Závesy a výklopy, ktoré vás neobmedzujú

Pre nábytkové kovanie je preto dobré vybrať si spoľahlivú značku, ktorá v tomto ohľade produkuje kvalitné a inovatívne riešenia. Takouto značkou je aj Blum. So svojimi inovatívnymi kovaniami sa zameriavajú hlavne na kuchynské kovanie, ale aj iné obytné priestory. Spomeňme si preto aspoň niektoré.

Širokouhlý záves CLIP top 155°, ktorý už podľa svojho označenia napovedá, že vám umožní naozaj široké otváranie dvierok. Pridajte k tomu nulový presah a získate optimálnu dostupnosť výsuvov, ktoré sa za dvierkami nachádzajú. Tak spredu ako aj zboku.

V moderných kuchyniach je populárne využívať priestor čo najviac a preto majú kuchynské linky často vysoké horné skrinky. Ako však vyriešiť prístup k nim? Systém výklopov AVENTOS HF je určený pre dvojdielne čelá, ktoré sú na vysoké horné skrinky ako stvorené. Smerom nahor potrebujú len minimum miesta a výklop sa otvára mimo oblasti pohybu.

Nielen funkčnosť, ale aj elegancia

Už sme spomenuli dva druhy nábytkového kovania, závesy a výklopy. A čo zásuvky? Obzvlášť elegantný zásuvkový systém je LEGRABOX pure. Štíhly, priamočiary dizajn a komfortné otváranie a zatváranie vašich zásuviek, to je presne to, čo od zásuvkového systému hľadáte. Nesmieme zabudnúť ani na možnosť rôznych výšok a farieb.

V súčasnosti sú v kuchyniach populárne takzvané skrinky na zásoby. Z ponuky Blum vás určite zaujme takáto skrinka SPACE TOWER, ktorá má individuálne výsuvy, s ktorými sú všetky vaše zásoby ľahko prístupné.

Do nábytkového kovania patria aj rôzne úchytky a madlá, i keď tie musia v súčasnosti ustupovať populárnemu bezúchytkovému otváraniu. Aj na tento trend Blum myslí a s jeho systémom SERVO-DRIVE flex môžete do bezúychtkovej kuchyne integrovať aj chladničku, či umývačku riadu.

Zdroj obrázka:

Autor: Anton Mayorov / Shutterstock.com