Hľadáte vhodný darček pre otca? Pomôžeme vám vybrať

Ostatní

Vybrať vianočné darčeky pre svojich najbližších nejaký čas trvá a kým niekto začína s vyberaním darčekom už v lete, niekto si to necháva na poslednú chvíľu. Ak ešte zháňate vianočné darčeky pre svojho otca, poprípade hľadáte nejaké tipy na narodeninové darčeky pre otcov, inšpirujte sa našimi tipmi. Pomôžeme vám vybrať.

Tričko s vlastnou potlačou

Originálna potlač, ktorú si sami navrhnete a ešte k tomu vyrobená sieťotlačou, urobí z trička naozaj originálny darček. Takýto darček váš otec určite čakať nebude. Vyberte takú potlač na tričká, ktorá vášho otca vystihuje, poprípade si nechajte navrhnúť vlastnú, ktorou potom dáte potlačiť tričko.

Ak má váš otec okrúhliny, vyberte narodeninový motív s vekom a vtipným obrázkom.

Potlač vytvorená sieťotlačou zaručí trvanlivosť aj pri častom praní. Nemusíte sa báť, že by farby vybledli a potlač sa poškodila.

Veľmi pekným motívom môže byť aj fotografia. Firmy špecializujúce sa na výrobu takýchto tričiek vedia potlačiť tričko aj plnofarebnou rastrovou fotografiou.

Kožená peňaženka a kožené púzdro na doklady

Ďalšími vhodnými darčekmi pre otca, či už na Vianoce, narodeniny, či meniny, sú kožená peňaženka a kožené púzdro na doklady. Skúste kúpiť spolu ako set v rovnakej farbe, v rovnakom dizajnovom prevedení. Ak ale chcete samostatne buď peňaženku, alebo púzdro na doklady, pri peňaženke pozerajte na dostatočné miesto na papierové bankovky, ale aj na mince. Pri púzdre na doklady na dostatok priečinkov na doklady.

Namiesto klasického balenia do papiera si dajte vyrobiť bavlnené tašky s potlačou a použite ich ako darčekovú tašku. Potlač tašky prispôsobte príležitosti (na Vianoce si dajte tašku potlačiť vianočnými motívmi, pri narodeninách zase s nápisom „Všetko najlepšie“ a s obrázkami darčekov. Čo poviete, dobrý nápad, nie?

Okrem týchto darčekov môžete kúpiť kvalitnú pánsku kozmetiku, výbavu na holenie, ale aj zážitkový darček v podobe vstupenky na koncert, či športový zápas.

Zdroj obrázka:

Autor: Ground Picture / Shutterstock.com