Keď vám zlá erekcia narúša váš život z dverami spálne

Ostatní

Partnerské problémy má takmer každý pár a niet pochýb, že tí, čo ich nemali, ich mať budú. Keď ale problémy spôsobia mužove problémy s erekciou, môže to vážne ohroziť partnerský život za dverami spálne.

Keď vám zlá erekcia narúša váš partnerský život za dverami spálne, je potrebné ihneď tieto problémy riešiť.

Priznanie si problému

Väčšina mužov dlhodobo odmieta, že problémy za dverami spálne spôsobuje práve ich zlá erekcia. Myslia si, že ak si dajú dobré tabletky na erekciu, tak všetky problémy zmiznú. Ak muž bude odmietať prijať fakt, že má problém, problémy s erekciou sa začnú zhoršovať a nepodarí sa mu zbaviť sa ich. Prvým krokom k odstráneniu problémov s erekciou je priznanie si problémov. Ak si muž prizná, že má problém, nebude sa vyhýbať intímnostiam, žena tak nebude mať pocit, že ju muž odmieta. Partnerka je práve tá, ktorej by sa muž mal zveriť.

Aká je príčina?

Keď vám zlá erekcia narúša váš život za dverami spálne, je potrebné zistiť, čo ju spôsobuje. Problémom býva najmä zlý životný štýl muža. Stres, nevhodné stravovanie, alkohol, málo pohybu, málo spánku, ale aj užívanie niektorých liekov môžu byť príčinami problémov s erekciou. Odporúčame vám kompletne zmeniť váš životný štýl. Začnite úpravou jedálnička, viac sa hýbte, vyhýbajte sa stresovým situáciám, viac spite a vyhnite sa konzumácii alkoholu a nefajčite.

Aj keď muž môže vyskúšať Cialis, alebo iné tabletky na problémy s erekciou, odstránenie príčiny/ príčin by malo byť prioritou.

Zlá erekcia vám narobí menšie problémy. Ak vám ale záleží na tom, aby váš intímny život bol ako predtým, odporúčame vám zmeniť celkovo váš životný štýl a uvidíte, že váš sexuálny život sa vráti opäť do normálu. V prípade, že máte nejaké zdravotné problémy a užívate na ne aj lieky, informujte sa, či práve tieto lieky nemajú vplyv aj na vašu erekciu. Toto ale zistíte jedine v ambulancii a nie na internete na internetových fórách.

Zdroj obrázka:

Autor: Antonio Guillem / Shutterstock.com