Nájdite si a kúpte si takú kabelku, ktorá vám vydrží roky

Ostatní

Najdôležitejší módny doplnok, ktorý je zároveň praktický, pretože nám pomáha uskladniť všetky dôležité veci, ktoré potrebujeme mať pri sebe, akonáhle opustíme domov. Dámy túžia mať veľkú zbierku kabeliek. Naopak páni si nepotrpia na kvantite, ale radšej sa zameriavajú na kvalitu.

Nájsť si kabelku/ tašku, ktorá bude slúžiť roky, môže byť v tak veľkej ponuke náročné. Treba sa však držať týchto rád.

Kvalita šitia

Pri výbere novej kabelky je potrebné si všímať kvalitu šitia. Ak potrebujete nové pánske tašky, odporúča sa sledovať predovšetkým kvalitu šitia. Tá vám totiž napovie, akej kvality je vami vybratá kabelka/ taška. Najkvalitnejšie šitie majú samozrejme drahšie kabelky vyrábané z kože, kde sa kladie na precíznosť, nadčasovosť, vysokú kvalitu a trvácnosť.

Pri výbere novej kabelky a tašky sa odporúča skontrolovať kvalitu šitia nielen vonkajšej strany, ale aj tej vnútornej.

Farebné prevedenie

Ak chcete kabelku a tašku, ktorá vám vydrží roky, okrem kvality šitia je potrebné vybrať si farebné prevedenie, ktoré sa vám bude páčiť a hlavne ktoré budete môcť skombinovať s oblečením, čo máte v šatníku. Moderné nadčasové kabelky by mali byť hlavne v neutrálnych farbách, ktoré môžeme kombinovať nielen s rôznymi farbami, ale aj s neutrálnymi farbami.

Kabelky, ktoré vydržia roky, by mali byť predovšetkým v týchto farbách – v svetlej sivej, v tmavo sivej, v čiernej, v hnedej a v béžovej.

Materiál zvršku

Azda najdôležitejší parameter, ktorý by ste pri výbere novej kabelky a tašky mali zohľadňovať. Vybrať si môžeme z moderných kabeliek vyrobených zo syntetického materiálu, z koženky a z pravej kože. Koža je zo všetkých materiálov najkvalitnejšia. Aj po rokoch používania vyzerá stále dobre, je nadčasová a farebne stála. Kožené kabelky sú pevnejšie, odolnejšie voči vonkajších vplyvom a hlavne, sú kvalitnejšie šité a dokážu zvládnuť aj vyššiu záťaž.

Sú však aj najdrahšie. V tomto prípade sa však investícia do kožených kabeliek rozhodne oplatí. Získate nadčasový doplnok, ktorý vynosíte aj o pár rokov.