Originálne tipy na darčeky, ktoré si môžete vyrobiť aj sami

Ostatní

Nájsť originálny darček pre rodinu je niekedy náročnejšie, než sa môže zdať. Ak ste už vyčerpali všetky možnosti, ale hľadáte zaujímavé tipy na originálne darčeky, ponúkneme vám pár dobrých tipov na originálne darčeky. Budú to originálne predmety, ktoré si vyrobíte sami a môžete ich použiť aj ako darčeky.

Tričká s vlastnou potlačou

Ak chcete niekoho potešiť darčekom, ktorý si dokážete vyrobiť aj sami, odporúčame vám vyrobiť tričká s vlastnou potlačou. Tričká sú nositeľné, či už na doma, alebo aj na voľnočasové aktivity. Potešiť niekoho darčekom, ktorý bude využiteľný, vyčarí úsmev na tvári a zároveň bude príliš osobný, personalizovaný nie je na škodu. Ak ale chcete vyrábať tričká s vlastnými potlačami, budete potrebovať novú tlačiareň na tričká. Pod tlačiarňou na tričká si predstavte zariadenie, ktoré sa nazýva termolis. V špecializovaných predajniach nájdete termolisy na rôzne materiály.

Ak ale chcete robiť tričká s vlastnými potlačami, vyberajte kvalitný termolis na textil.

Potlač na kabelky

Hľadáte originálny darček pre maminu, či sestru? Čo tak jej podarovať kabelku, ktorej potlač spravíte vy sami? Potrebovať k tomu budete automaticky otváraný termotransferový 3D lis určený na ploché povrchy. Môžete ho využiť nielen na potlač kabelky, ale aj na potlač myšiek k počítaču, či dokonca ho môžete použiť aj pri výrobe puzzle.

Obrusy, či behúne

Opäť skvelý darček najmä pre ženy! Ak viete šiť, nebojte sa vytvoriť obrus, či behúň na stôl. V kreatívnych potrebách si kúpite rôzne jutové stuhy, čipky, ktoré následne môžete prišiť na obrus bez výšiviek. Jednoduché tvorenie, ktoré prinesie pekný výsledok, ktorý môžete podarovať kamarátke, mame, sestre, švagrinej, jednoducho akejkoľvek žene.

Okrem týchto spomínaných darčekov môžete vytvoriť fotoalbum (výber najlepších fotiek) a hrnčeky s potlačou.

Zdroj obrázka:

Autor: DOME STUDIO / Shutterstock.com