Pomôžeme vám s modernizáciou vášho bývania

Ostatní

Každý z nás chce mať moderné bývanie. Neustále meniace sa trendy nie je možné neustále sledovať a riadiť sa nimi. Niekedy však stačí pár šikovných trikov a vaše bývanie bude vyzerať moderne.

Modernizujte svoje bývanie. Čím by ste ale mali začať?

Bezpečnostné dvere

Ak bývate na byte, určite si uvedomujete, aké veľké riziko vykradnutia vám hrozí. Bývať v paneláku s ďalšími desiatkami rodín, z ktorých niekto môže byť potencionálnym zlodejom, je psychicky vyčerpávajúce. Obyvatelia paneláku a vlastníci bytov by mali myslieť na bezpečnosť svojho majetku práve investíciou do moderných bezpečnostných dverí, ktoré majú ochrániť majetok pred neželanými hosťami. Bytové bezpečnostné dvere s kvalitným zamykaním sú dobrou investíciou na dlhé roky a viacerí spokojní zákazníci to môžu len potvrdiť. Ak preto plánujete modernizáciu, začnite kúpou nových bezpečnostných dverí.

Kúpa minimalistického nábytku

Aktuálnym trendom v interiérovom dizajne sú škandinávske prvky – minimalistický svetlý nábytok kontrastujúci so sivými a bielymi dekoráciami. Ak plánujete kompletnú výmenu nábytku, uprednostňujte minimalistický nábytok v svetlých odtieňoch hnedej. Nezabúdajte na nízke minimalistické obývacie steny, komody, postele a ani na škandinávske konferenčné stolíky.

Dávajte však pozor, aby miestnosť nebola „zahltená“ veľkým množstvom nábytku.

Pri modernizácii jednotlivých izieb si môžete pomôcť aj nahradením klasických interiérových dverí modernejšími posuvnými dverami. Opticky tak zväčšíte všetky miestnosti v domácnosti.

Nové obrazy a farby na stenách

Ak chcete modernizovať svoje bývanie, odporúčame nahradiť pôvodné obrazy novými obrazmi. Odporúčame aj zmeniť farbu stien. Teraz sú trendy práve prírodné farby – béžová, smotanová, svetlá sivá, ale aj niektoré pastelové farby. Fialovej, tmavomodrej a červenej sa vyhýbajte. Čo sa týka obrazov, vyberajte prírodné motívy v 3D, napríklad les, lúku, oblohu.