Praktickosť je v kuchyni dôležitá. Ani tej vašej by nemala chýbať

Ostatní

V kuchyni trávime množstvo času a nedá sa povedať, že by sme sa v nej „flákali“. Ak patríte k ľuďom, ktorí doma varenie nezanedbávajú, je pre vás určite dôležité, aby vaša kuchyňa bola nielen kvalitná, či dizajnovo dokonalá, ale musí byť aj praktická.

Poraďte si ľahko aj s tými najťažšími výklopmi

Aby bolo vaše pravidelné varenie alebo pečenie čo najefektívnejšie, mali by sa vo vašej kuchyni jednoducho ovládať nielen kuchynské spotrebiče, ale aj celá kuchynská linka. Pýtate sa, čo chceme na kuchynskej linke „ovládať“ mimo spotrebičov?

Určite ste už zažili situáciu, keď ste potrebovali rýchlo vziať nejakú ingredienciu, či nejaké kuchynské vybavenie, ktoré ste mali v hornej skrinke. A mali ste „voľnú“ len jednu ruku, pretože druhou ste robili niečo iné. Pokiaľ nemáte kvalitné kovanie, otvoriť a zatvoriť veľký a ťažký výklop, obzvlášť v „zápale“ prípravy nejakého chutného jedla, môže byť dosť komplikované.

Riešením je špičkový výklopový systém Blum AVENTOS. Do vašej kuchyne prinesie maximálny komfort. Zistíte, že aj s tými najväčšími a najťažšími výklopmi môže ľahko manipulovať úplne každý. Ak ho nastavíte presne na hmotnosť čela, zostane stáť v akejkoľvek polohe, čo v maximálnej miere zvyšuje komfort používania.

Nečistoty v dreze? Žiaden problém

K praktickosti patrí aj jednoduché čistenie. To je v kuchyni dôležité hlavne, čo sa kuchynského drezu týka. Ideálnou voľbou sú v tomto prípade kvalitné nerezové drezy. Tie sú nielenže odolné proti hrdzaveniu a extrémnym teplotám, o ktoré v kuchyni často nie je núdza, ale prispievajú aj k jednoduchému čisteniu a k hygiene.

Ako? Na nerezovom povrchu nie sú žiadne póry. Takže sa zvyšky jedla a iné nečistoty nemajú kde „zažrať“. Jednoducho tak povrch takéhoto drezu vyčistíte a postaráte sa o dokonalú hygienu. A nerezový drez bude naviac vyzerať skvelo aj po rokoch.

Zdroj obrázka:

Autor: Jeff Whyte / Shutterstock.com