Skvelý darček pre priateľov alebo obchodných partnerov

Ostatní

Moderné technológie dnes hýbu svetom a potlač hrnčekov alebo využitie rezacích plotrov na rôzne príležitosti sú toho skvelým dôkazom. Potlač hrnčekov, logo na tričku alebo iný produkt, to všetko sú veci dnes v reklame široko používané a dobre známe. Áno, aj táto forma tlače vám umožňuje zvýšiť povedomie o značke alebo zvýšiť dôveryhodnosť spoločnosti. A my vieme, kde si na to všetko vyberiete tých najlepších profesionálov.

Termosublimácia splní vaše očakávania

Samotný obrázok sa formou tejto tlače spracuje na počítači a vytlačí sa na tlačiarni, po ktorej sa pripevní na povrch hrnčeka. Pod tlakom tepelnej tlače sa obraz prenesie na keramiku. Dôležitou vecou je profesionálne vybavenie a špeciálny papier, ktorý poskytuje vysokú sýtosť farieb a prenáša linky bez skreslenia.

Cena modernej potlače hrnčekov je celkom rozumná. Kvalitná tlač na moderných strojoch vám umožňuje reprodukovať aj tie najmenšie detaily a dosiahnuť vysokú fotografickú kvalitu. Hotový produkt tak môže byť skvelým reklamným predmetom alebo darčekom pre obchodných partnerov alebo priateľov.

Vyskúšajte aj rezacie plotre

Zo všetkých rôznych tlačiarenských zariadení sa univerzálne rezacie plotre vyznačujú tým, že ich rozsah sa neobmedzuje iba na profesionálne modely. V súčasnosti si môžete kúpiť rezací ploter, ktorý bude slúžiť ako dobrý nástroj pre domáce hobby, ručné alebo určité kancelárske potreby a reklamu podniku.

Výber vhodného modelu je však veľmi zodpovednou úlohou. Je potrebné oboznámiť sa s hlavnými technickými charakteristikami rezacích plotrov, zistiť funkčnosť zariadenia a mať po ruke pravidelný servis.

Prečo potrebujete rezací ploter?

Moderné rezacie plotre sú schopné pracovať s veľkým množstvom rôznych materiálov – termálny film, fotografický papier, kartón pre dizajnérov, magnetický vinyl a ďalšie typy fólií. Výber konkrétneho materiálu do značnej miery určuje veľkosť plotra a jeho náklady. Napríklad, ak sa rozhodnete začať s výrobou samolepiek, kariet alebo plánujete pracovať s fotografiami – pre tieto potreby si môžete zvoliť lacnejší model s pracovnou plochou (šírka materiálu) do 300 – 400 mm.

U veľkoformátových materiálov je potrebné zvoliť plotre so zväčšenou reznou plochou – až do 1900 mm. Takéto modely vám umožnia vytvoriť široké plátno, napríklad vinylové nálepky na auto alebo reklamné bannery.

Obe tieto zariadenia budú skvelým doplnkom vo vašej firme, no určite si nájdu svoje miesto aj vo vašej domácnosti. Človek predsa nikdy nevie, čím sa začnete živiť.