Šperky, ktorým by ste mali dať v lete šancu

Ostatní

V letných mesiacoch, kedy nás trápia vysoké horúčavy, si zo šatníkov vyberáme tenké a maximálne pohodlné oblečenie. Častokrát ale neodhadneme počasie a oblečieme si toho na seba viac, ako by sme si bežne dali.

K letným outfitom ale musíme ladiť aj ostatné módne doplnky. Nemáme na mysli len kabelky, ale aj šperky. Akým šperkom by ste ale mali dať toto leto šancu?

Swarovski náušnice

Veľmi pekným a zároveň praktickými šperkom sú Swarovski náušnice. Jemné náušnice so Swarovski kryštáľmi sú štýlové a vhodné najmä k letným elegantným outfitom. Ak máte stanovený pracovný dress code a dlhé prívesky, či náhrdelníky nie sú v lete nič pre vás, práve tieto náušnice vám plne nahradia všetky šperky.

Objednávajte si luxusnejšie Swarovski náušnice, ktoré budú pútať pozornosť a budú sa hodiť aj k elegantnému oblečeniu, ale budete si ich môcť dať aj k bavlneným kulotkám a topu s krátkym rukávom.

Kožené náramky

Máte radi pravú kožu a ste jej vernou nositeľkou? Odporúčame vám preto oživiť svoju šperkovnicu o kožené náramky. Nové kožené náramky môžete nosiť najmä k bavlneným topom a k potrhaným džínsom, k mama jeans, ale aj k rifľovým sukniam. Koža a rifľovina sú materiály, ktoré sa k sebe absolútne hodia a práve preto ak ich rady nosíte aj v letných mesiacoch, nepohrdnite novými koženými náramkami.

Strieborné prívesky

Ak chcete výraznejší šperk, ale predchádzajúce tipy sa vám moc nepáčia, odporúčame vám zaobstarať si teraz cez leto strieborné prívesky. Výrazné prívesky oživia obyčajný letný outfit a povznesú ho na inú úroveň. Ak máte ľanový overal, skúste si k nemu zladiť výraznejší strieborný prívesok. Ani náušnice nebudete potrebovať, pretože tento prívesok nahradí všetky ostatné šperky, ktoré bežne nosievate.

Zdroj obrázka:

Autor: Look Studio / Shutterstock.com