Tento typ šiat vo svojom šatníku zaručene potrebujete

Ostatní

zdrové šaty, to je nestarnúca klasika, ktorú využijete pri mnohých príležitostiach. Do práce, či na všedný deň a aj na rôzne iné príležitosti. Jednoducho povedané, púzdrové šaty by nemali chýbať v šatníku žiadnej ženy.

Elegantný outfit do práce

Kedykoľvek si štýlové púzdrové šaty oblečiete, získate elegantný, žensky vyzerajúci a vďaka ich jednoduchosti (v dobrom slova zmysle) aj praktický outfit, keďže vyzerajú skvelo aj bez toho, aby boli príliš komplikované a „neohrabané“. Aké púzdrové šaty si teda vybrať do práce, či na všedný deň? A s čím ich kombinovať?

Do práce si vyberajte púzdrové šaty, ktoré budú po kolená. Predsa len, kratšie šaty by mohli pôsobiť príliš vyzývavo a to sa do práce nehodí. Farby voľte univerzálne, v ktorých budete pôsobiť seriózne. Obujte si elegantné topánky na nižšom opätku, pančušky telovej farby a prípadne si môžete na šaty obliecť aj sako. S doplnkami to nemusíte preháňať ak si dáte pekné náušnice a k tomu hodinky, váš pracovný outfit bude dokonalý.

Vyzerajte skvelo aj počas všedných dní

Obľúbila ste si nosenie púzdrových šiat do práce a chcete ich nosiť aj vo všedný deň? V takom prípade si už nemusíte vyberať šaty, ktoré budú vyzerať formálnejšie, ale môžete si zvoliť z rôznych farieb, vzorov a strihov také, ktoré sa vám najviac páčia a v ktorých sa budete cítiť dobre. To platí aj o obuvi, takže vyberajte baleríny s okrúhlou špičkou alebo počas letných horúčav sandále.

V prípade, že budete chcieť ešte jednu vrstvu oblečenia, môžete vyskúšať hrejivé dlhé svetre a kardigany. Hlavne kardigan bude vyzerať v tejto kombinácii skvelo a ak si predsa len chcete obliecť sveter, vyskúšajte aj nejaký s crop strihom. A čo takto krátka rifľová bunda? Pre veci, ktoré chcete mať so sebou, môžete namiesto kabelky využiť aj štýlový ruksak.

Zdroj obrázka:

Autor: Monkey Business Images / Shutterstock.com