Tipy na oblečenie, ktoré dokonale zapasuje do vášho dámskeho jesenného šatníka

Ostatní

Prvý jesenný deň máme za sebou a od tohto dátumu sa začala prejavovať tá pravá jeseň. Sychravé počasie, ranné hmly, poriadny pokles teplôt. Aj keď môžeme očakávať ešte príchod babieho leta, vysoké teploty, aké sme mali v prvej polovici septembra, už očakávať nemôžme.

Ak plánujete doplniť váš dámsky jesenný šatník o nové kúsky, máme pre vás tipy na oblečenie, ktoré zapasuje do vášho dámskeho jesenného šatníka.

Dámsky kabát

Elegantný dámsky kabát patrí neodmysliteľne do dámskych jesenných šatníkov. Ak váš jesenný šatník neobsahuje žiaden dámsky kabát, odporúčame vám kúpiť si nový elegantný dámsky kabát. Odporúčame vyberať vzorované elegantné dámske kabáty, ktoré sú farebne neutrálne, resp. v jesenných farbách, ktoré nebudete mať problém skombinovať s jesenným oblečením.

Elegantný dámsky vlnený kabát vás navyše zahreje počas veterných dní. Stačí teplý šál, pohodlný svetrík, elegantné nohavice, členkové čižmy a máte skvelú jesennú kombináciu oblečenia.

Dámske komplety

Teplákové dámske komplety sú stvorené na jesennú pohodičku. Odporúčame vám kúpiť si farebné teplákové dámske komplety z pohodlného materiálu, ideálne zo 100% bavlny. Dámske komplety môžete nosiť nielen na doma, ale aj na prechádzky s deťmi, na nákupy, či dokonca na kávičku do kaviarne s kamarátkami. Teplákové dámske komplety nie sú oblečením na doma a dajú sa nosiť bez problémov aj do spoločnosti.

Elegantné vesty

Ozvláštniť jesenný outfit môžete aj novými elegantnými vestami. Príjemne osviežia inak obyčajný outfit a pozdvihnú ho na novú úroveň. Elegantné vesty sú obľúbené kúsky oblečenia najmä pre ženy, ktoré chcú vyzerať elegantne, ale chcú si chrániť kríže pred chladom a vetrom.

Ak si chcete kúpiť dlhé elegantné vesty, či krátke huňaté vesty, kombinujte ich s rolákovými šatami z jemnej pleteniny, s pančuchami a s členkovými čižmami, či chelsea čižmami.

Zdroj obrázka:

Autor: Maria Markevich / Shutterstock.com