Trendy pánske outfity na sezónu jeseň/zima

Ostatní

Záver septembra je charakteristický typickým jesenným počasím. Kým na začiatku mesiaca sme mali nadpriemerne vysoké teploty a mohli sme naďalej nosiť letné oblečenie, s príchodom októbra ale môžeme počítať s tým, že teplé dni pripomínajúce leto sú nenávratne preč.

Aké pánske outfity budú sezónu jeseň/zima trendy?

Podšité pánske mikiny, športové vesty a rifle

Veľmi obľúbeným a zároveň pohodlným trendy outfitom najmä na jeseň bude kombinácia podšitých pánskych mikín so športovými vestami a pánskymi rifľami. Vyberte si farebne neutrálne pánske mikiny a vesty a k ním dolaďte jednoduché pekné pánske rifle.

Pod mikiny si môžete dávať jednoduché bavlnené pánske tričko s dlhými, alebo krátkymi rukávmi.

Takýto outfit môžete nosiť do práce, ale aj na prechádzky, či iné voľnočasové aktivity.

V prípade potreby môžete rifle nahradiť kvalitnými pánskymi teplákmi a máte perfektný a zároveň trendy outfit na voľnočasové aktivity.

Hrubé športové tepláky, pánske zimné bundy, podšité mikiny s prevliekaním cez hlavu

Keď sa výraznejšie ochladí a o slovo sa bude hlásiť zima, odporúčame túto kombináciu. Pánske tepláky už dávno nie sú oblečením vyslovene na doma a dajú sa nosiť aj von do spoločnosti, samozrejme nie na spoločenské udalosti. Uprednostňujte hrubé pánske tepláky v slim fit strihu v čiernej, sivej tmavozelenej, tmavomodrej, či hnedej farbe. Vrchný diel vyberajte z podšitých pánskych mikín s prevliekaním cez hlavu. Kombinácia teplákov a takýchto mikín je trendy a zároveň nadčasová.

Na mikiny si dávajte moderné pánske zimné bundy. Vôbec sa nebojte výraznejších farieb. Zima si to doslova pýta.

Čo sa týka mikín s prevliekaním cez hlavu, vyberajte skôr podšité, hrubšie. Príjemne vás zahrejú a zároveň sa v nich budete cítiť pohodlnejšie ako v mikinách so zapínaním na zips.

Tieto dva outfity budú počas sezóny jeseň/zima muži obľubovať. Ak ale nie ste veľkým milovníkom športových viest, nahraďte ich v prvom outfite prechodnou pánskou bundou.

Zdroj obrázka:

Autor: New Africa / Shutterstock.com