Zariaďte si domácnosť v modernom minimalistickom štýle

Ostatní

Škandinávsky minimalistický štýl k nám pred pár rokmi prišiel a mnohé rodiny sa tohto štýlu bývania držia doteraz. Kým mnohé rodiny preferujú úplne iný štýl bývania, rodiny, ktoré sú zaneprázdnené a chcú si doma vytvoriť oázu pokoja, si zariaďujú domácnosť v modernom minimalistickom štýle.

Zariaďte si aj vy domácnosť v modernom minimalistickom štýle.

Nepohrdnite parketami rybia kosť

Ak plánujete kompletnú rekonštrukciu domácnosti, ktorou prispôsobíte interiér minimalistickému štýlu, tak v tom prípade odporúčame výmenu podlahy za podlahu rybia kosť. Pekná podlaha rybia kosť sa hodí do moderne zariadených minimalistických interiérov. Pripomína tú klasickú podlahu, parkety, ktoré boli kedysi v každej domácnosti. Tento trend sa však vrátil, a to v podobe tejto peknej podlahy rybia kosť.

Krásne vyniknú v obývačke, v spálni, či v detských izbách.

Ak si chcete objednať takúto podlahu, poinformujte sa, v ktorých predajniach vám ich ponúknu. Napríklad viaceré predajne ponúkajú takéto kvalitné podlahy v Bratislave, či v iných slovenských mestách. Treba len vedieť, kde takéto predajne sú. Nie každá predajňa vám takéto podlahy dokáže predať, nakoľko ich nemajú v ponuke.

Vyberajte nízky svetlý nábytok

V modernom minimalistickom interiéri nedominujú vysoké vstavané skrine, či mohutný nábytok. Práve v minimalistickom štýle najviac využijete nízky svetlý nábytok. Nízky minimalistický nábytok vám poskytne úložný priestor na všetko potrebné a pomáha vám zachovať v interiéri požadovanú vzdušnosť.

Nízky svetlý nábytok sa dokonale hodí k podlahám rybia kosť. Príjemným oživením bude svetlý biely konferenčný stolík, ktorý pekne vynikne pri sivej sedačke.

Odporúčame vám v domácnosti mať len biele, béžové, či sivé dekoračné prvky ako napríklad dizajnové vázy, pletené úložné košíky, či drevené dekorácie.

Zdroj obrázka:

Autor: Followtheflow / Shutterstock.com