Zariaďte si kancelárske priestory tak, aby vyzerali reprezentatívne a cítili ste sa v nich príjemne

Ostatní

Práca v kancelárii je považovaná za jednu z najlepších. Treba si však uvedomiť, že aj táto práca ma negatívny vplyv na naše zdravie. Pri práci v kancelárii trpí predovšetkým chrbtica, zápästia a krk.

Aby ste sa však mohli pochváliť krásnymi kancelárskymi priestormi, zariaďte si ich tak, aby vyzerali reprezentatívne a cítili ste sa v nich príjemne.

Rokovacie stoly

Ak plánujete organizovať rôzne porady, potrebujete, aby súčasťou kancelárie boli aj rokovacie stoly. Rokovacie stoly s moderným dizajnom sú určené práve do kancelárií, kde sa pravidelne konajú spoločné mítingy zamestnancov. Môžete ich však využívať aj na stretnutia s klientmi.

V každom kancelárskom priestore by mal byť zariadený aj priestor, kde budete organizovať porady, kde sa budú konať spoločné mítingy, či kde plánujete usádzať svojich klientov, keď k vám prídu.

Konferenčné stoličky

Aby ste ale mohli usádzať zamestnancov a klientov za rokovacie stoly, je potrebné zabezpečiť maximálne pohodlné konferenčné stoličky. Okrem ergonomicky tvarovaného operadla a sedacej časti by mali mať ľahkú konštrukciu. Mali by spĺňať funkciu stohovania, čo umožní ešte jednoduchšiu manipuláciu s nimi. Kvalitná konštrukcia, jednoduchá manipulácia a samozrejme aj malá hmotnosť by mala rozhodovať pri výbere konferenčných stoličiek. Vyberať nové konferenčné stoličky by ste mali spolu s rokovacími stolami. Je dôležité ich dizajnovo zladiť.

Konferenčná stolička by mala byť maximálne pohodlná, aby na nej predovšetkým zamestnanci vydržali sedieť dlhé hodiny v prípade dlhých porád.