Ako by mali vyzerať dokonalé zásnuby?

Rodina & vztahy

Každá žena si ich predstavuje už v mladom veku. Dúfa v originálnu príležitosť s obrovskou dávkou romantiky ako z romantických filmov. Najviac však dúfa v muža, ktorý ju urobí šťastnou až do konca života. Viete ale ako by mali vyzerať dokonalé zásnuby?

Nič strojeného

Zásnuby by nemali byť nič strojené, nič naučené. Mali by byť spontánne, jednoducho také vopred nenalinkované. Zásnuby sú momentom, kedy partner požiada partnerku o ruku a nikdy by nemal riešiť to, ako požiadať o ruku. Premýšľanie nad tým môže zásnuby pokaziť. Jednoducho ak partnerku milujete a chcete byť s ňou do konca života, nemá zmysel premýšľať nad tým, čo poviete a ako to poviete. Jednoducho poviete to, čo cítite.

Zásnuby by nemali byť strojené. Mali by byť spontánne.

Vhodná príležitosť

Dokonalé zásnuby nesmú byť nič strojeného. Neznamená to však, že nemáte vyberať vhodnú príležitosť. Vhodná príležitosť umocní zážitok, navždy sa vám bude tento krásny okamih spájať daným miestom a daným dátumom, preto vyberte vhodnú príležitosť na požiadanie. Pri požiadaní o ruku dajte niečo zo seba. Môžete písať dlhé básne o láske, môžete recitovať známeho spisovateľa. Jednoducho urobte to, čo viete, že partnerku poteší. Každá žena chce originálne zásnuby. Pripravte jej ich!

Ako vhodné príležitosti môžeme považovať tieto príležitosti – prechádzky za úsvitu, večera v luxusnej reštaurácii, dovolenka pri mori, pri dosiahnutí vysokohorského vrchola. Určite to však nerobte na Vianoce, narodeniny, či meniny.

Ako by teda mali vyzerať dokonalé zásnuby? Rozhodne by nemali byť nič strojeného, mali by byť pri vhodnej príležitosti a mali by byť s prsteňom, o ktorom viete, že sa bude partnerke páčiť. Niekedy je lepšie spýtať sa na typ a veľkosť, ako kúpiť zlý prsteň, ktorý nebude sedieť a nebude sa páčiť.