Ako poznáte, že je to ten pravý?

Rodina & vztahy

Mať zdravý dlhodobý vzťah je túžba viacerých nezadaných mužov, či žien. Tí, ktorí žijú v jednej domácnosti s milovanou osobou a dlhodobo im to klape, veľmi dobre vedia, že všetko môže vyprchať, ak sa partneri nebudú o vzťah starať.

Ako ale poznáte, že ten muž, s ktorým žijete, je ten pravý?

Neustále vám dokazuje, že vy ste pre neho všetko

Muž, s ktorým budete žiť do konca života, je taký, ktorý vám neustále dokazuje, že vy ste pre neho všetko. Ponižovanie partnerky, nadradený prístup a neustále komandovanie sú negatívne vlastnosti, no žiaľ, niektorí muži ich majú. Ak váš partner rád komanduje, ponižuje vás pred známymi a rodinou a má nadradený prístup, zjavne to nie je ten pravý. Žiť vo vzťahu s takýmto mužom by nemalo zmysel a nezachránil by to ani luxusný zásnubný prsteň.

Hovorí o vašej spoločnej budúcnosti

Ak muž, s ktorým žijete, je ten pravý, nemá problém hovoriť o spoločnej budúcnosti. Má predstavu, ako budete žiť, hovorí o deťoch a hovorí vám, že má pri sebe najlepšiu partnerku.

Hovoriť o spoločnej budúcnosti by bolo zvláštne po týždňoch, či prvých mesiacoch vzťahu. Ak ale spolu chodíte/ žijete aspoň rok, o spoločnej budúcnosti by ste sa už mali baviť intenzívnejšie. To však neznamená, že sa o tejto téme budete baviť až po roku vzťahu.

Každý vzťah je iný a niektoré páry už po pár mesiacoch vedia, že sú jeden pre druhého stvorení. Niektoré páry však potrebujú viac času, aby sa oťukali a zistili, či ten, s ktorým chodia, je naozaj ten pravý/pravá.

Rád s vami trávi čas

Samozrejme, je dôležité, aby ste mali každý svojich kamarátov, ale ak váš partner s vami rád trávi čas, podnikáte spolu výlety, spoločne športujete a venujete sa rôznym aktivitám, je to pre vás ten pravý. Ak sa len stretávate doma a každý máte svoj vlastný program, je na zamyslenie, či v takomto vzťahu budete naďalej pokračovať.

Váš partner by mal byť zároveň váš najlepší priateľ, dôverník, osoba, s ktorou budete rady tráviť čas.

Zdroj obrázka:

Autor:  Pressmaster / Shutterstock.com