Ako byť trendy aj túto jeseň? TOP kombinácie dámskeho oblečenia a obuvi

Zdraví & krása

Letné mesiace ubehli ako voda a nastal čas vymeniť letné šaty za jesenné oblečenie, čo máme v šatníku. Ak vás ochladenie prekvapilo a v šatníku hľadáte oblečenie, z ktorých by ste si vytvorili zaujímavé jesenné kombinácie oblečenia a obuvi, máme pre vás pár kombinácii, ktoré si v túto jeseň zamilujete.

Teplý ťaví kabát, blúzka, nohavice a členkové čižmy na podpätku

Jeseň je charakteristická silným vetrom, premenlivým počasím a častými dažďovými prehánkami, preto keď skombinujete teplý vlnený ťaví kabát s elegantnými blúzkami, s elegantnými nohavicami a zateplenými členkovými čižmami na podpätku, máte dokonalá outfit na jeseň. Ťaví kabát je vhodný práve do prechodného počasia, kedy vás zahreje a zároveň ochráni pred silným vetrom. Pod tieto teplé kabáty si môžete dovoliť tenšiu vrstvu, v ktorej sa v prekúrených priestoroch nebudete potiť a zároveň budete štýlovo zladená s pekným kabátom. Nohavice odporúčame z teplejšieho materiálu. Čo sa týka vzorov, pokojne môžete siahnuť aj po tvídových, ktoré sú na jeseň ako stvorené.

K takémuto outfitu odporúčame kombinovať zateplené členkové čižmy na podpätku. Nižšie dámy budú vyzerať vyššie a vyšším seknú tiež. Sú pohodlné, pekné a hodia sa k jesenným elegantným outfitom. Ak váš zamestnávateľ vyžaduje určitý dress code, práve takýto dress code na jeseň najviac využijete. Blúzku môžete obmieňať s jemnými svetríkmi a namiesto členkových čižiem na podpätku si môžete dávať chelsea čižmy, ktoré sú najvhodnejšie do daždivého jesenného počasia.

K tomuto elegantnému outfitu sa vám budú dokonale hodiť talianske kabelky. Majú šmrnc, určitú dávku elegancie a sú kvalitné.

Džínsy, top s dlhými rukávmi, prechodná bunda a dámske tenisky

Ak preferujete skôr ležérny štýl, odporúčame kombinovať džínsy s topmi s dlhými rukávmi a ako obuv si zvoliť dámske tenisky ideálne na hrubšej podrážke. Tenisky ale odporúčame obúvať len v prípade pekného počasia. V daždivých dňoch nahrádzajte členkovými čižmami na rovnej podrážke, poprípade modernými gumákmi. V daždivých dňoch je priorita mať nohy v teple.

Okrem nôh však treba dávať pozor aj na krk, preto vám odporúčame k tomuto ležérnemu outfitu nakombinovať aj tenké dámske šatky.