Elegantné štýly na firemnú večeru

Zdraví & krása

Firemná večera je dôležitou udalosťou, na ktorej je dôležité vytvoriť správnu atmosféru a dobre sa prezentovať. Výberom vhodného odevu môžeme získať rešpekt a dôveru kolegov a nadriadených. Preto v tomto článku predstavujeme niekoľko elegantných štýlov na firemnú večeru.

Klasická čierna

Čierna šaty midi sú klasikou, ktorá nikdy nevyjde z módy. Je to ideálna voľba na firemnú večeru, pretože vyzerá elegantne a štýlovo. Môžete ich skombinovať s jemnými sandálmi na podpätku a kabelkou (https://wojas.sk/topanky-damske-novinky). Vďaka tomu bude celý štýl udržiavaný v jednej farbe, čo vždy vyzerá veľmi profesionálne.

Kvetinové vzory

Kvetinové vzory sú módnym trendom, ktorý môžete úspešne využiť na firemnej večeri. Stačí si vybrať elegantné šaty s kvetinovým vzorom a telový kabát alebo sako. Týmto spôsobom získame jemný, ženský vzhľad, ktorý sa hodí na každú obchodnú večeru.

Klasický oblek

Oblek je neoddeliteľnou súčasťou šatníka každého podnikateľa. Preto na firemnú večeru stojí za to vybrať klasický oblek v tmavom odtieni, napríklad námorníckej alebo čiernej. Môžete ho skombinovať s elegantnou košeľou a klasickými šnurovacími topánkami. Takýto štýl určite zapôsobí na kolegov a nadriadených.

Štýl boho

Štýl boho je módnym trendom, ktorý môžeme využiť aj na firemnej večeri. Stačí si vybrať kvetované, ľahké šaty v pastelových farbách a skombinovať ich s kovbojskými čižmami alebo sandálmi na plochej podrážke. Takýto odev sa hodí perfektne do menej formálnych situácií a zároveň nám umožní vyniknúť z davu.

Klasická kombinácia

Ak si nie sme istí, aký odev bude vhodný na firemnú večeru, je dobré sa spoľahnúť na klasickú kombináciu. Môžeme sivybrať klasickú bielu košeľu a čierne nohavice alebo sukňu. Celok môžeme doplniť elegantným sako alebo tmavým kabátom, k tomu dámske topánky, napríklad klasické lodičky. Takýto odev je nadčasový a vždy elegantný.

Elegantný overal so sako

Ak sa nechceme rozhodovať medzi overalom a sako, môžeme kombinovať oba prvky v jednom štýle. Stačí si vybrať elegantný overal v tmavom odtieni, napríklad čiernom alebo námorníckom, a zosúladiť ho so sako v podobnej farbe. Takýto odev je veľmi elegantný a ideálny na formálne firemné večere.

Maxi šaty

Maxi šaty sú veľmi ženským a elegantným prvkom šatníka. Na firemnú večeru je vhodné si vybrať šaty v tmavom odtieni, napríklad námorníckom alebo čiernom. Môžeme ich skombinovať s elegantnými topánkami na podpätku a klasickou kabelkou. Takýto odev nám zaistí nielen elegantný vzhľad, ale aj veľmi ženský štýl.

Módne nohavice

Ak sa nechceme rozhodovať medzi nohavicami a šatami, môžeme sa rozhodnúť pre módne nohavice v elegantnom strihu. Môžeme si vybrať napríklad nohavice s vysokým pásom a širokými nohavicami a skombinovať ich s elegantnou košeľou alebo sako. Celok môžeme doplniť klasickými lodičkami alebo sandálmi na podpätku.