Pripravte svoj dámsky šatník na jar

Zdraví & krása

Začínate už svoj šatník pomaly pripravovať na teplejšie ročné obdobie? Jar je za dverami a väčšina z vás už pravdepodobne čaká na to, kedy bude môcť vytiahnuť zo skrine jarné bundy a hrubé zimné bundy dá do najvyšších políc šatníkovej skrine.

Pripravte svoj dámsky šatník na jar.

Teplákový kardigán z počesanej teplákoviny

Okrem prechodných búnd, ktoré nám na začiatku jari budú robiť spoločnosť, vám odporúčame kúpiť si, resp. vytiahnuť zo šatníka teplákové kardigány v rôznych farbách. Počesaná teplákovina príjemne hreje, musíte však počítať s tým, že materiál môže po kúpe trošku žmolkovať.

Ak ale máte rady ležérny štýl, o to viac vám odporúčame nosenie teplákových kardigánov so zaujímavými detailami, pohodlných slim džínsov a bavlnených topov.

K teplákovými kardigánom sa vám budú najviac hodiť práve štýlové tenisky na platforme.

Bavlnené tričká s dlhými alebo trojštvrťovými rukávmi

Na jar budú vašimi vernými spoločníkmi pohodlné bavlnené tričká s dlhými alebo trojštvrťovými rukávmi. Odporúčame vám ich práve teraz na koniec zimy viac nosiť. Môžete si ich obliekať pod pletené svetre a na jar si ich môžete dávať pod prechodnú jarnú bundu, či kabát.

Bavlnené tričká sa hodia nielen k džínsom, ale aj k cigaretovým nohaviciam, či jegínsom.

Odporúčame vám vrchný diel, v tomto prípade bavlnené tričká, ladiť s kvalitnými koženými kabelkami.

Dámske predĺžené saká

Na tričkách s trojštvrťovými rukávmi, či na tenkých blúzkach môžete teraz na jar nosiť predĺžené dámske saká. Odporúčame vyťahovať kvetované predĺžené dámske saká a pod saká dávať farebne neutrálne bezvzorové blúzky. K dámskym predĺženým sakám a blúzkam/ topom sa vám budú hodiť kulotky. Perfektný strih, maximálna pohodlnosť a univerzálnosť tohto oblečenia vás presvedčí, aby ste sa nimi zásobovali každý rok.

Predĺžené dámske saká sú trendy, príjemne zahrejú, no zároveň sa v nich počas teplých jarných dňoch nebudete variť.

Zdroj obrázka:

Autor: Creative Lab / Shutterstock.com