Patríte k ľuďom, ktorí ťažko znášajú horúce dni? Riešením je klimatizácia s montážou

Hobby & bydlení

Kým sa nedostaneme do veku, kedy nám začnú vadiť vysoké teploty, nemáme tušenie, ako nepríjemne sa takí ľudia cítia, keď nám hovoria, že je im v horúčave doslova zle. Aj ľudia so zdravotnými problémami, malé deti, seniori, dokonca aj domáci miláčikovia, všetci môžu v lete doslova trpieť, keď sa v interiéri pohybujú teploty nad 30 °C. Či už v takom prostredí spíme, odpočívame po pracovnom dni alebo pracujeme, náš organizmus na takéto teploty nie je stavaný. Zvlášť v podkroví alebo v bytoch býva situácia skutočne neúnosná.

Pomôcť si však môžeme veľmi jednoducho, stačí pozrieť sa na klimatizácie s montážou a niektorú si vybrať. Napríklad na eco3energy.sk, kde nájdete obsiahlu ponuku kvalitných klimatizácií od špičiek vo svojom obore.

Výkonná a kvalitná klimatizácia výhodne

Ku kvalitným klimatizáciám patria tie od značiek Midea, Mitsubishi alebo Panasonic. Na webových stránkach eco3energy.sk si ich teraz môžete kúpiť za zvýhodnenú zimnú cenu, kedy ušetríte aj viac ako 650 Euro za klimatizačnú jednotku. Tak vysoká zľava na vás čaká práve teraz pri modeli PANASONIC ETHEREA KIT-Z35XKE v bielom prevedení s montážou. Jedná sa o novinku s chladiacim výkonom 3,5 kW, ideálna pre miestnosť o veľkosti 30 – 50 m2. Postará sa o kvalitu vzduchu v miestnosti, moderná technológia zabraňuje množeniu mnohých baktérií, vírusov a znečisťujúcich látok, môže odstraňovať pachy z prostredia a meniť jeho vôňu. Môžete ju ovládať hlasom, vzduch čistí, disponuje efektom sprchového chladenia, je supertichá, patrí do energetickej triedy A+++, nechýba Wi-Fi pripojenie, ekologické chladivo R32. Záruka je poskytovaná na 5 rokov.

Ako na montáž klimatizácie?

Najlepšie a najjednoduchšie je, keď sa nemusíte o to, ako na montáž, vôbec starať a buď to za vás vyrieši objednaná firma, alebo montáž získate zadarmo k nákupu klimatizácie. Ak by ste si chceli predsa len montáž previesť sami, je nutné vybrať vhodné miesto umiestnenia klimatizácie vo vnútri aj vonku, ohľad je potrebné brať na susedov, tiež je otázkou, v akom dome či byte žijete, či máte o montáži informovať napr. bytové družstvo, aby ste nepoškodili zateplenie domu a nestratili tak záruku na zateplenie, ktoré firma pri jeho zhotovení poskytla…

S klimatizáciou sa v každom prípade žije lepšie. Ak si vyberiete nejakú od overených značiek s dostatočným výkonom a tichým chodom, budete maximálne spokojní.