Aké oblečenie kúpiť deťom na prichádzajúcu jar?

Rodina & vztahy

Príroda sa pomaly, ale isto prebúdza a určite sa už neviete dočkať teplých jarných lúčov a teplejšieho počasia. Práve teraz je najvhodnejšia chvíľa kúpiť jarné oblečenie svojim ratolestiam, aby ste nemuseli jarné oblečenie zháňať na poslednú chvíľu.

Jarná bunda 

Zimné bundy a overaly na jar už potrebovať nebudete a preto je potrebné kúpiť kvalitnú vrchnú vrstvu, ktorá vaše dieťa zahreje počas jari, ale zároveň bude chrániť aj pred dažďom. Veľmi sa vám osvedčí práve vatovaná nepremokavá bunda na začiatok jari, poprípade softshellová bunda s flísovou podšívkou, ktorú využijete najmä na prechádzky do prírody, či na ihrisku.

Počas teplejších jarných dní odporúčame mať v detskom šatníku pre chlapcov bomber bundu a pre dievčatá dievčenskú bundu z rifľoviny.

Ponuka detského oblečenia je veľká a máte možnosť vybrať si z krásnych jarných búnd, v ktorých bude vaše dieťa počas jari štýlové.

Vesta/prechodný kabát 

Okrem kvalitnej bundy odporúčame kúpiť pre chlapcov zateplenú vestu a dievčatám pekný prechodný kabát s volánikmi. Vestu chlapcom skombinujete so štýlovou podšitou mikinou. Prechodný kabátik s volánikmi zase skombinujete so šatami, pančuškami a poltopánkami.

Odporúčame pozrieť ponuku oblečenia kvalitnej značky Mayoral. Táto španielska značka má v ponuke pekné dievčenské a chlapčenské oblečenie na sezónu jar/leto.

Jarná čapica

Ak máte doma malé dieťatko, odporúčame kúpiť kvalitnú bavlnenú jarnú čapicu. Aj keď slnko svieti a teploty sú príjemné, menšie deti potrebujú mať na jar chránenú hlavičku čapičkou. Ak sú ale teploty príliš vysoké, čapicu nedávajte, aby sa hlavička dieťaťa nespotila.

Dievčatkám môžete kúpiť čapicu s mašličkou. Chlapcom samozrejme so vzorom áut, či dinosaurov. 

Okrem vyššie spomínaného oblečenia odporúčame kúpiť aj tričká s dlhým a krátkym rukávom.

 

Zdroj obrázka:

Autor: Yuganov Konstantin / Shutterstock.com